Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nad Zalewem

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Pałecznica zorganizowało "Nad Zalewem", bo  tak właśnie był zatytułowany festyn, który odbył się w Pałecznicy 22 lipca 2012 roku. Festyn przebiegał w miłej rodzinnej i sportowej atmosferze. Od rana wędkarze rywalizowali o największą rybę, a obok na boiskach do piłki plażowej odbywał się turniej siatkówki plażowej o puchar Wójta Gminy Niedźwiada, który też zorganizował. Nikt się nie nudził, dmuchane zamki, karuzele, paintball, kucyki, kłady, to tylko część atrakcji jakie były przygotowane dla dzieci. Panie z Klubu Aktywnych ART-FIT, zapewniły wspaniałe gry i zabawy ruchowe przy muzyce dla najmłodszych uczestników festynu. Każdy młody uczestnik zabawy czy gry, otrzymał upominek, a dla najlepszych dodatkowo przewidziano dyplomy uznania...

 

W między czasie odbywało sie spotkanie z psami które pracują w DOGOTERAPII, dzieci i rodzice mogli sie dowiedzieć co to jest Dogoterapia, poznać psy z Hodowli "LOVESOME" które aktywnie pracują w Dogoterapii, pobawić się z nimi i przekonać się jak bardzo pies może pomagać.

Występ iluzjonisty "Arex Show", wywołał olbrzymie zainteresowanie, w końcu nie co dzień na żywo można zobaczyć iluzjonistę, a nawet uczestniczyć osobiście w pokazie.

Aby uczestnicy imprezy nie opadli z sił organizatorzy zapewnili katering i darmowe talony na gorący posiłek dla 400-tu osób, talony rozdawane były przez Zarząd Stowarzyszenia na festynie. Były stragany z zabawkami, balonami, biżuterią, lodami i watą cukrową, słowem dla każdego coś fajnego.

W godzinach popołudniowych, kiedy najmłodsi się zmęczyli, do rywalizacji przystąpili dorośli. Strzelanie z łuku, Rzut Beretem, Rzut Broną to niektóre z atrakcji jakie towarzyszyły zabawie przy muzyce "Disco Polo". Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni trofeami i dyplomami już podczas zabawy z zespołem "AVISO", który koncertował nam do białego rana.

 

Nad organizacją imprezy czuwało wiele osób, którym należą się szczególnie serdeczne podziekowania:

WÓJT GMINY NIEDŹWIADA,

RADA SOŁECKA PAŁECZNICY,

RADA SOŁECKA KOLONII PAŁECZNICY,

RADNI PAŁECZNICY I KOLONII PAŁECZNICY,

STRAŻ POŻARNA W PAŁECZNICY,

KOŁO GOSPODYŃ W PAŁECZNICY,

 

VIDEO RELACJA     GALERIA ZDJĘĆ 1       GALERIA ZDJĘĆ 2         PISZĄ O TYM 

          lgd UNIA LEADER PROW

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 – LEADER

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

{jcomments off}


Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkowników:
274
Artykułów:
50
Zakładek:
1
Odsłon artykułów:
820705